Toshimi Kokumotsu | Moje kresby

Dovolte mi představit vám Toshimi. Vznikla jako moje první postava do textovky NFFORPG zhruba před čtyřmi lety. Od té doby už herně zestárla a já jsem nedávno nakreslila její osmnáctiletou verzi.

Toshimi je dcerou Misaki a Toshizoua, patřících do klanu Kokumotsu, sídlícího v Sunagakure no Sato, kde dívka vyrůstala. Jakožto u každého člena tohoto klanu ninjů se i u ní velmi brzy začal projevovat talent na práci s chakrou a tak se přihlásila na ninja akademii, kde se usídlila v části studenstva s lepším prospěchem. Odmaturovala se zbytkem třídy a po dvou letech působení v řadové jednotce byla přijata do druhé divize Zlatých písků, elitní gardy kazekageho.

Je to srdnatá a starostlivá dívka s lehce výbušnou přidrzlou povahou, kterou zdědila po matce. Ani v otci se nezapře. Všímavost a inteligence jí nejsou cizí, což velmi často dokazuje. Stejně tak občasná žárlivost, u níž si zkrátka nemůže pomoci, se u ní najde. Toshimi je spíše umírněnější typ, který několikrát zváží všechny své možnosti, než se vrhne do akce, což se někdy stane až moc pozdě, neboť zapracuje její nerozhodnost, kterou na sobě k smrti nenávidí a která ji už stihla přivést do rozepře s týmovým partnerem, do kterého je zamilovaná.

Největší uplatnění nachází v práci s chakrou, jednak v používání vlastního písku, který nosí v nádobě na zádech, a jednak v oblasti lékařských technik, které si pilně osvojuje.

Nu a nakonec tu pro vás mám postup, jakým vznikala Toshimina podoba. :3 (Najeďte myší na obrázek, ukáží se vám šipky.)

ichi

Jsem celkem průměrná vysokoškolská studentka s celkem průměrným počtem načtených hen… chci říct mang, která se, jak již tradice praví, věnuje většinou čemukoliv, hlavně ne učení. Ráda kreslím, zpívám, vařím a ze všeho nejraději píšu. Svůj volný čas však nejvíce trávím koníčkem, jenž přináší slasti i strasti, totiž textovými RPG. Jo… A jsem hrozný kočkomil. :3

Mohlo by se vám líbit...

2 komentáře

  1. Michi napsal:

    Toshimiiii :333

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *