Agregátor blogů aneb Spousta zajímavého čtení

Stalo se to včera, když jsem projížděla facebook. Narazila jsem na velmi zajímavý projekt, který má takovou hezkou oboustranou funkci. Proč? Na své si přijdou jak blogeři, tak čtenáři.

Pro blogery

Jako blogeři zde dostanete šanci zviditelnit se pomocí robota, který načítá nové články z vaší straky a propaguje název spolu s autorem a perexem. Samozřejmě články nekopíruje celé, nýbrž dovolí návštěvníkovi prokliknout se až na požadovaný blog. Moc hezká věc, nemyslíte?

Pro čtenáře

Pro čtenáře je stránka též velmi užitečná. Díky možnosti zařazení blogu do (později) více kategorií už čtenář nemusí složitě googlit články, stačí jen kliknutí.

Stále v rozvoji

Stránka je celkem nová, stále v beta versi a blogů je zde spíše méně, než více. Nicméně si myslím, že nápad je moc pěkný a postupem času se rozvije v něco opravdu skvělého a užitečného. Vše však záleží také na lidech, kteří se tam přihlásí. Zkuste to taky. :3

Kde?

Projděte si agregatorblogu.cz, zde na vás tyto funkce čekají. ^^

ichi

Jsem celkem průměrná vysokoškolská studentka s celkem průměrným počtem načtených hen… chci říct mang, která se, jak již tradice praví, věnuje většinou čemukoliv, hlavně ne učení. Ráda kreslím, zpívám, vařím a ze všeho nejraději píšu. Svůj volný čas však nejvíce trávím koníčkem, jenž přináší slasti i strasti, totiž textovými RPG. Jo… A jsem hrozný kočkomil. :3

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *